/Hayirlokmasi      /Hayirlokmasi      /Youtube   Sipariş Hattı: 0(530) 060 80 60

Mobil Lokma ArabasıSon zamanların en çok tercih edilen tatlılarından biri olan lokma şerbetli tatlılara yeni bir hava getiriyor. Diğer şerbetli tatlılara bakılarak içerisine konulan en kaliteli çikolatalar ile oluşturulan bu tatlının daha sonra üzerinede çeşitli çikolata seçenekleri konuyor ve her insanın ağız tadına uygun şekerlemeler ve drajelerle de süslenerek ister otur ye seçeneğinde ister paket serviste hizmet veriliyor. Özellikle sahil kesimlerinde insanların yürüyüş yaparken ya da ailesi ile hoş vakit geçirirken karşısına çıkabilecek seçeneklerden biri olarak gezici lokma arabası gelebilir. Sadece oturarak yeme seçeneğinin dışında mobil lokma arabası tercihi ile de insanlar bu içi çikolatalı dolgulu muhteşem tatlıya erişebiliyor. 

Mobil Lokma Arabası

 

Lokma Çeşitleri Nelerdir?

Hem şerbetli tatlı seven insanları hem de çikolata tutkunlarını adeta tek bir noktada buluşturmayı hedefleyen ve bu konuda da açıldığı ilk günden beri başarısını günden güne taşıyan lezzet seyyar lokma arabası aracılığı ile de insanlara gezdikleri ve gittikleri her yerde seyyar lokma arabası ile lokma yeme şansını veriyor. Genellikle açık alanlarda kurulu olan bu lokma arabalarında insanlara ellerinde yemek üzere karton bardaklarda ve kutularda lokma hizmeti veriyor. Sipariş geldiğinde ise lokma en hızlı şekilde yağda kızartılarak ve daha sonrasında müşterinin istediği şekilde üzerine çikolata katarak ve daha sonrasında çeşitli bisküvi parçacıkları ile süslenerek veya drajeler jelibonlar ile renklendirilerek müşteriye hızlı bir ekilde servis edilmesi sağlanıyor. 

Mobil Lokmacı Arabası Nasıl Bulunur?

Giderek genişleyen bu sektörde son zamanlarda bakıldığında neredeyse her caddede ve sahillerde lokma satan yerlere denk geliniyor. Fakat bunlardan en çok tercih edilenler arasında gezici lokma arabası seçeneği geliyor. Kalabalığın en fazla olduğu yerlerde sürekli yer değiştirerek ve en fazla insanın olduğu yerlere ulaşarak hizmet veren bu arabalar insanların canları lokma çektiği anda kolay bir şekilde ulaşmasını sağlıyor ve bu da bu sektörün günden güne ulaşarak her defasında daha yeni insanlara ulaşmasını sağlıyor. Bir kez bu lezzetin tadına varan biri aynı tadı bir kez daha tatmak istiyor ve böylelikle lokma işi günden güne daha fazla yayılarak en çok tercih edilenler arasına girmeyi başarıyor.

Her işletmenin kendine özel kullandığı çikolata ve şekerleme çeşidi bulunsa da genel olarak bakıldığında lokma hamurunun şerbete atıldığı ve bu şekilde kızartılarak içerisine çikolata dolgusu eklendiği görülüyor. Özellikle de çikolata severlerin ve aynı zamanda şerbetli tatlıya da hayır diyemeyenlerin tercih ettiği tatlıların en başında şüphesiz lokma tercihi geliyor. Her yaştan insanın rahatlıkla tercih edebileceği bir tatlı olan lokma tatlısı çok fazla olmayan fiyatları ile de neredeyse her bütçeye hitap ediyor. Renkli şekerlemelerin de etkisiyle küçük çocukları lokmanın bu görüntüsünü beğenerek kendilerine özel hazırlanan küçük porsiyonlarla ailesi ile güzel bir akşam geçirmenin tadına varıyor.Yorumlar

YORUM YAP


Hemen Ara Whatsapp