/Hayirlokmasi      /Hayirlokmasi      /Youtube   Sipariş Hattı: 0(530) 060 80 60

Mobil LokmaMobil Lokma Nedir?

Lokma tatlısı ülkemizde kökenlerini Osmanlı’dan almaktadır. Birçok amaç için tüketilen lokma mobil lokma olarak da hizmete sunulmaktadır. Mevlit, sünnet, nişan, adak gibi durumlarda hayır lokması önemli bir tercih sebebi haline gelmiştir. Bu denli tercih edilen bu tatlı ülkemizde mobil lokmacı olarak diğer bir adıyla seyyar lokmacılar da hizmetler sunmaktadır. Bu durum ise lokmayı kolay ulaşılabilir bir hale getirmektedir. İnsanlar mobil lokmacılar sayesinde lokmayı her an ve her yerde yiyebilirler. Sabit dükkanlara erişimi her zaman kolay olmadığı için insanlar mobil lokmacılara cami çıkışlarında, şehir merkezlerinde veya mahalle araları gibi mekanlarda kolayca erişebilmektedir. Mobil lokmacılar minibüs veya kamyonetlere yapılan gelişmiş sistemler ile şehrin her an her yerinde bulunabilme imkanına sahip olarak lokma tatlısının daha meşhur olmasını sağlamışlardır. Böylelikle mobil lokmacılar bu tatlının dünyaya yayılmasında da büyük bir etkiye sahiptir. Bizler de bu paya sahip olmak ve sizlere kaliteli hizmetler vermek adına bu yola çıktık. Hizmetlerimizden faydalanmak isteyen değerli müşterilerimiz https://www.hayirlokmasi.com.tr/ aracılığıyla bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

 

 

Mobil Lokma Fiyatları

Lokma tatlısı, hayır işleri için ülkemizde en çok tercih edilen tatlıların başında gelmektedir. Bunun nedenlerinden biri de fiyatının diğer tatlılara göre oldukça uygun olmasından kaynaklanmaktadır. Aynı zamanda mobil lokmacılar hızlı ve kolay yapımıyla birlikte lokmaların daha hızlı dağıtımının yapılmasını da sağlamaktadırlar. Bu durum ise lokma tatlısına ve mobil lokmacılara olan talebi de arttırmaktadır. Talep çok olduğu için fiyatlar ise daha uygun hale gelmektedir. Mobil lokmacı fiyatları bulunan semte veya bölgeye göre değişiklik göstermektedir. Bunun için ortalama bir fiyat vermek gerekirse, 500 kişilik mobil lokma hizmeti 700 TL civarında yapılmaktadır. Bu fiyata tabak ve lokma yemek için kullandığımız kürdan da dahil edilmektedir. Diğer tatlılara kıyaslandığında mobil lokma fiyatları ortalamanın altında kalmaktadır ve bu durum müşterilerimiz için daha cazip bir hale gelmektedir.

Mobil lokma ile geniş topluluklara ziyafet vermek isteyen herkesi https://www.hayirlokmasi.com.tr/ fırsatlarına bekliyoruz.

Mobil Lokma Satış Noktaları

Son zamanlara baktığımızda gittikçe genişleyen bu sektörde her caddede veya sahilde lokma satan mobil lokmacılara denk gelmek kolayca mümkün hale geldi. Mobil lokmacılar kalabalığın fazla olduğu yerlerde satışlarını yapmaktadır. Bu nedenle kalabalığın olduğu bölgelere göre değişkenlik göstermektedir. Mobil lokmacılar satış noktaları için daha merkezi, sahil kenarları veya kalabalık noktaları seçmektedir. İnsanlar için yemek sonrası, sahil yürüyüşünde veya arkadaşlarıyla birlikte lokma tatlısını yemek için mobil lokmacılara yönelerek bu lezzetli tatlının tadına bakmayı sık tercih ediyorlar. Özellikle çikolata ve şerbetli tatlı severlerin listesinin başında lokma tatlısı geliyor. Birçok insanın bütçesine uygun olan hayır lokması, her aile için ulaşılması kolay, uygun fiyatlı ve lezzetli bir lokma tatlısı seçmenin önünü açmış bulunuyor. Mobil lokmacılar bu satış noktaları sayesinde birçok insana ulaşarak lokma tatlısının ününü dünyaya da tanıtarak daha cazip hale gelmesini sağlamıştır.

Mobil lokma, araçlarımızın içerisinde müşterilerimizin isteğine uygun şekilde taze ve sıcak olarak steril bir şekilde hizmetlerine sunulup, servis edilir. Mobil lokma hizmetini yalnızca dükkanlarda, seyyar lokma satışı yapan yerler dışında online olarak almanız da mümkündür. Bunun için online olarak mobil lokmaya ulaşmanızı sağlayan https://www.hayirlokmasi.com.tr/ fırsatlarından yararlanabilirsiniz. Kampanyalarımızdan haberdar olabilirsiniz.Yorumlar

YORUM YAP


Hemen Ara Whatsapp